Informacija gyventojams

Informuojame, kad Kelmės rajono savivaldybės taryba priėmė sprendimą dėl kelionės išlaidų apmokėjimo už grįžimą iš viešosios įstaigos Respublikinės Šiaulių ligoninės Skubiosios medicinos pagalbos skyriaus į namus, kai pacientui dėl jo sveikatos būklės reikalinga skubi pagalba viešosios įstaigos Šiaulių ligoninės Skubiosios medicinos pagalbos skyriuje, o viešosios įstaigos Kelmės ligoninės Priėmimo ir skubiosios medicinos pagalbos skyriuje ne darbo metu, išeiginėmis ar švenčių dienomis nėra galimybės suteikti kvalifikuotos medicininės pagalbos, – bus mokama iki 2 BSI (iki 92 Eur).

Išlaidos bus apmokamos pagal pateiktus išlaidas patvirtinančius dokumentus (pinigų priėmimo arba kasos aparato kvitą) ir asmens sveikatos įstaigos pažymą, kad buvo teiktos paslaugos asmens sveikatos priežiūros įstaigos Skubiosios medicinos pagalbos skyriuje (arba paciento pateikta pažyma iš e-sveikatos portalo apie apsilankymą Skubiosios medicinos pagalbos skyriuje).

Informacija teikiama ir prašymai dėl paramos priimami Kelmės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriuje (tel. (8 427) 69 065, Žemaitės g. 23, Kelmė) ir gyvenamosios vietos seniūnijoje.

 

   

Mūsų kontaktai

map J. Basanavičiaus g. 6, Tytuvėnai, 86486 Kelmės r.

map Ambulatorija: (8 427) 56274

map Registratūra: (8 656) 69101

map Ligoninė: (8 427) 56276

map info @ tytuvenupspc.lt

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje.