Tytuvėnų Regioninis Parkas

Discover Tytuvenai regional park

Rugpjūčio 2-3 dienomis Tytuvėnų regioniniame parke vyko saugomų teritorijų specialistų stažuotė pelkinių buveinių tema.


Rugpjūčio 2-3 dienomis Tytuvėnų regioniniame parke vyko saugomų teritorijų specialistų stažuotė pelkinių buveinių tema. Tai puiki proga ne tik gyvai pabendrauti su kolegomis, tačiau kartu pasimokyti atpažinti augalų, vabzdžių rūšis, pasidalinti patirtimi bei gerąja praktika pelkinių buveinių išskyrimo ir tvarkymo tema. Pažinimo alkio vedini ST specialistai išbraidžiojo Praviršulio, Miškinių, bei Apušio ežerų pelkynus.

 

Didžiausia vertybė ir džiaugsmas – tai stažuotės metu aptiktos ir pamatytos retos rūšys: šakotoji ratainytė, žvilgančioji riestūnė, dvilapis purvuolis, vienalapis gedutis, lieknasis švylys, karališkoji glindė, auksuotoji šaškytė, machaonas.

   

Didelis AČIŪ stažuotės organizatoriams, Naturalit projekto atstovams: Sauliui Dragūnui, Birutei Valatkienei ir Giedrei Stonkuvienei už „užsakytą gerą orą“, skanų maistą ir patogią nakvynę ežero pašonėje. Ypatinga padėka gamtosaugos ekspertei Dalytei Matulevičiūtei ir Giedriui Švitrai už kantrybę dalinanti žiniomis ir patirtimi.
Ačiū tariame visiems už galimybę susitikti ir praturtėti vertingomis žiniomis, kurios kasdieniniame mūsų darbe – neįkainojamos.

Apie mus

Valstybės biudžetinė įstaiga

Žemaitijos saugomų teritorijų direkcija
Tytuvėnų regioninio parko grupė


Tytuvėnų regioninio parko lankytojų centras
Miško g. 3, 86477 Kelmės r. 

8 427 59031

 Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

 

 

       
         

Prašome patvirtinti sutikimą naudoti slapukus šioje svetainėje.